Ćwiczenia z Corel DRAW dla początkujących - NEON

CorelDRAW jest jednym z najbardziej wszechstronnych programów graficznych, oferującym szeroki zakres funkcji i narzędzi, które umożliwiają tworzenie zaawansowanych projektów graficznych. Ćwiczenia z CorelDRAW dla początkujących mogą znacząco poprawić umiejętności użytkowników na różnych poziomach zaawansowania. Dlatego dziś zacyznamy od ćwiczenia z Corel DRAW, mającego za cel stworzenie neonu. Takie ćwiczenie łącyz i pokazuje podstawowe, najcześiej wykorzystywane narzedzia i daje ciekawy efekt do wszechstronnego zastosowania.

Jak stworzyć neon wykorzystując ćwiczenia z Corel DRAW dla początkujących - narzędzia:

  • tło
  • kolory
  • trasowanie
  • bitmapy
  • wektory
  • przezroczystość
  • gradienty
Ćwiczenia z Corel Draw dla początkujących

Instruktaż wideo - nie będzie szybko, za to dokładnie.

Nieco od kuchni - jedno z podstawowych ćwiczeń jeśli masz czas na naukę łączoną z praktyką. Jak zrobić efekt neonu w Corel Draw?

Początkujący mogą rozpocząć od prostych ćwiczeń, takich jak tworzenie prostych kształtów i tekstów, a następnie przechodzić do bardziej zaawansowanych technik, takich jak manipulacja krzywymi Bezier'a do tworzenia dokładnych konturów i kształtów. Ćwiczenia te pomagają w zrozumieniu podstawowych operacji edycji, takich jak skalowanie, obracanie i przycinanie obiektów.

Dla średniozaawansowanych użytkowników ćwiczenia mogą obejmować tworzenie efektów specjalnych, jak gradienty, przezroczystości, cienie i przejścia kolorystyczne. Również można eksperymentować z różnymi stylami i efektami tekstu, aby stworzyć unikalne projekty graficzne. Wszystkie te ćwiczenia mają na celu nie tylko naukę obsługi programu CorelDRAW, ale również rozwój kreatywności i umiejętności projektowania graficznego. Regularne praktykowanie umożliwia użytkownikom stawianie czoła nowym wyzwaniom i rozwijanie własnego stylu w projektowaniu graficznym. Dzięki bogatej gamie funkcji i narzędzi CorelDRAW staje się nieocenionym narzędziem dla profesjonalistów zajmujących się grafiką, projektantów, ilustratorów i wszystkich, którzy chcą tworzyć wysokiej jakości projekty graficzne.

www.youtube.com/watch?v=puEiA80iwtc

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook