CorelCAD 2019

Stabilna i sprawdzona wersja programu projektowego od Corel Corporation to COrelCAD 2019.

Wychodząc naprzeciw różnym potrzebom naszych klientów możemy podczas nauki wykorzystywać materiały związane z konkretnymi projektami z Państwa firm lub zleceń.

Stawiamy na indywidualne podejście do każdego uczestnika naszego szkolenia, dlatego przed rozpoczęciem proponujemy spotkanie, na którym możemy podjąć wspólne działania w Autocadzie, tak abyśmy mogli jak najlepiej stworzyć program szkolenia.

Jesteśmy firmom z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń eksperckich. Znamy się na tym i to lubimy. Nasze szkolenia są profesjonalne i odbywają się w przyjaznej atmosferze, tak aby każdy uczestnik dobrze się czuł. Wierzymy, że takie warunki sprzyjają efektywnej nauce.

Autocad podstawy 3d powstał z myślą o tych z Państwa, którzy chcecie podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, rozwijać się, poznawać nowe możliwości Autocada i tworzyć prawdziwie wyjątkowe projekty.

Nasze szkolenie daje gwarancję sukcesu, a każdy uczestnik naszego szkolenia otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia.

Warto jest wiedzieć więcej, warto jest umieć więcej, dlatego Autocad podstawy 3d jest najlepszym wyborem na nową wiedzę i umiejętności.

Jak wygląda Corel CAD kurs

Poziom elementarny, pierwszy. Przeznaczony dla nowych użytkowników, stawiających pierwsze kroki w programie. Kurs uwzględnia wprowadzenie do tematyki programu. Wiedza teoretyczna uzupełniana jest częścią praktyczną. Efektem kursu podstawowego ma być swobodna praca w CorelCad.

W przypadku programu projektowego Corel CAD kurs powstał zmyślą o wszystkich, którzy chcą nauczyć się projektowania w trójwymiarowej rzeczywistości. Modelowanie 3D daje ogrom możliwości projektantowi. Przede wszystkim możemy zobaczyć swój obiekt, tak jak będzie wyglądał po realnym stworzeniu. Może na ponadto wyeksportować dany widok do pliku JPG, lub obejrzeć w narzędziu do renderowania dobierając odpowiednie oświetlenie, czy też scenerię z proponowanych przykładów. To właśnie Corel CAD kurs umożliwia eksperymentowanie z parametrami i nanoszenie widzialnych zmian w projektowaniu przestrzennym. Pozwala tez przygotować materiał do druku przez drukarki 3D i plotery tnące, a także maszyny grawerujące na różnych powierzchniach. Ale przede wszystkim pracujemy i szkolimy pod kątem pracy kursanta. Dlatego program szkolenia tworzony jest zawsze indywidualnie z uwzględnieniem profesji lub hobby uczestnika kursu.

Modelowanie i wizualizacja w CorelCAD jest głównym założeniem.Niemniej jednak aby zacząć zabawę z 3D trzeba przejść i przysfoić sporo wiedzy z zakresu pracy samego programu i przyzwyczaić się do mechaniki jego działania. Tutaj również konieczne jest wyrobienie pewnych nawyków, jak np. korzystanie z okna poleceń i wydawanie komend poprzez wpisywanie symboli i wartości liczbowych.

CorelCAD 2019

Dlatego właśnie stawiamy na praktyczne ćwiczenia, dzięki czemu każdy uczestnik będzie mógł poznać zasady mechanizmów poruszania się w przestrzeni,projektowania zgodnie z zasadami oraz pracy amego programu.

Przykładowy program kursu

 • Wprowadzenie w środowisko pracy
 • Nawigacja po programie
 • Podstawy pracy w 2D
 • Narzedzia i warianty ich działania
 • Różne metody sprowadzania danych i wykonywania rysunku 2D
 • Import elementów i współpraca z CorelDRAW
 • Przejście do pracy 3D
 • Przestrzeń i układ wymiarów
 • Operacje wykonwane w trówymiarze i punkty odniesienia
 • Modelowanie 3D i praca z bryłami
 • Skróty klawiaturowe i optymalizacja pracy
 • Zapis i rendering

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook