Corel szkolenie Warszawa

Corel szkolenie Warszawa kierujemy dla wszystkich, którzy chcą posługiwać się profesjonalnym programem do tworzenia grafiki z wykorzystaniem grafiki wektorowej i wydruku prac. Nasze szkolenie nastawione jest przede wszystkim na ćwiczenia praktyczne, aby każdy uczestnik kursu mógł widzieć swoją pracę, analizować podejmowane kroki . Zależy nam szczególnie na tym, by kursant wiedział co robi i jak ma osiągnąć zamierzone efekty. Chcemy wyeliminować przypadkowość efektów, a jeśli taka nastąpi, to aby kursant potrafił odtworzyć kroki jeśli efekt będzie ciekawy. Przekazujemy w sposób bezstresowy wiedzę jak profesjonalnie i samodzielnie wykorzystywać program Corel DRAW.

Corel szkolenie Warszawa

Corel DRAW to kompleksowy program do pracy głównie z grafika wektorową. Dysponuje również pulą narzędzi i gotowych edytowalnych efektów do pracy z grafiką rastrową. A czym jest owa grafika rastrowa? To dokładnie i przystępnie wyjaśniamy na przykładach, których dużo i ciekawych zawiera nasze Corel szkolenie Warszawa.

A dlaczego Corel szkolenie Warszawa?

Ponieważ Warszawa jest miejscem dużych możliwości i niemniejszych wymagań. Aby znaleźć np. wymarzoną pracę trzeba się do niej przygotować.  Jak z resztą do wszystkiego, do każdego celu prowadzi nas obrana droga. Drogę tę trzeba sobie dobrze opracować. Analogicznie t tego my przygotowujemy się do szkolenia. Przeprowadzamy rozmowę z kursantem, a następnie proponujemy indywidualnie dopasowany program szkolenia. Przygotowany dla Tych, którzy pragną poznać możliwości pracy z grafikami wektorowymi. W szkoleniu zawarliśmy wiele niezbędnych wiadomości i umiejętności do samodzielnej pracy z programem w różnych branżach. Mając na uwadze różnorodność rynku i potrzeb klientów organizujemy również Kurs Corel Draw w oparciu o materiały z codziennej pracy kursantów. Stawiamy przede wszystkim na połączenie wiedzy teoretycznej z praktyczną. Nasze doświadczenie pokazuje, że jesteście Państwo pełni ciekawych pomysłów i na tej podstawie przygotowaliśmy różne formy naszych kursów. Każda z poniższych form jest możliwa do zorganizowania uwzględniając różne poziomy zaawansowania.

Corel szkolenie Warszawa

Co przykłądowo składa się na Corel szkolenie Warszawa?

 • Wprowadzenie w środowisko i praca z wektorami oraz rastrami
 • Nawigacja po programie
 • Podstawy pracy w 2D
 • Narzedzia i warianty ich działania
 • Różne metody sprowadzania danych i wykonywania rysunku 2D
 • Import elementów i współpraca z programem Adobe
 • Narzędzia do pracy 3D i złudzeń optycznych
 • Warstwy i praca z panelami i obiektami
 • Panele i możliwości pracy ustawieniami narzedzi i efektów
 • Precyzyjne projektowanie i automatyzacja zadań
 • Skróty klawiaturowe i optymalizacja pracy
 • Zapis, druk i publikacja

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook