Corel kurs podsawowy

Corel kurs podstawowy to jedno z najczęściej wybieranych szkoleń z oferty rynkowej. Szczególnie polubiły to korporacje. Taki kurs Corela obejmuje najnowsze wersje programów do tworzenia i edycji grafiki wektorowej. Jednak jeśli konieczna jest nauka na starszej wersji, również można znaleźć takie oferty. Program ten cieszy się sympatią projektantów, którzy cenią sobie intuicyjność działania i przyjazny interfejs. Dodatkowo popularność tego flagowca od Corel Corp. spowodowała jednoznaczne kojarzenie go. Zatem jeśli mowa o Corelu, to najpewniej o Corel DRAW. Aplikacja może pracować na grafice rastrowej. A jakie są między tym różnice i co można z nimi ciekawego zrobić? Między innymi tego uczymy na naszych szkoleniach. Uczymy również technik rysunku i zasad kompozycji. Tych elementów nie znajdziecie Państwo u innych firm, chyba, że za dodatkową opłatą.

Co to jest i jak wygląda?

Poza omówieniem funkcji i narzędzi programów graficznych w zakresie danych poziomów szkoleń graficznych nasi instruktorzy przedstawią Państwu  również techniki rysunku i podstawy fotografii. Nawet jeśli nie uważacie się Państwo za uzdolnionych rysowników, my umożliwmy poprawne wykonywanie grafik, które będą cieszyły oko. Prowadzimy kursy z różnego zakresu materiału: od podstawowego, przez techniki dla grafików, po kursy dla przyszłych fotografów z podstawami kompozycji.

Dla poglądu w wideo poniżej przedstawiamy autentyczny fragment z rozpoczęcia jednego z naszych niedawnych szkoleń. Omawiamy tam sam start programu, dodatkowo uruchamianego po raz pierwszy na anej jednostce.

Corel kurs podstawowy

Grafika komputerowa w dzisiejszych czasach jest podstawą wzornictwa. Stanowi też kreatywne i rozwijające hobby dla dzieci i dorosłych. Żeby prace w programie były frajdą i pożytkiem trzeba wiedzieć jak go używać. Jedną z najskuteczniejszych metod nauki programu do grafiki i to kompleksowo jest kurs CorelDRAW podstawy. Czyli zaczynamy od początku, od środowiska pracy, zasad bezpieczeństwa w korzystaniu z programu, po samodzielne projekty i certyfikat. I dlatego właśnie Corel kurs podstawowy jest znakomitym początkiem i inwestycją w karierę. Ale nie tylko, ponieważ może obudzić w użytkowniku prawdziwą pasję. A to jest już najlepsza mieszanka, czyli zarabianie swoją pasją.

NAGŁÓWEK 3

 • Uwzględnienie kwestii interesujących kursanta
 • Przydatna i usystematyzowana wiedza utrwalana praktycznymi ćwiczeniami
 • Bezstresowa atmosfera
 • Kursy jedno i kilkudniowe, również wyjazdowe
 • Cierpliwi nstruktorzy z bogatym doświadczeniem
 • Zapis, eksport i druk oraz publikacja cyfrowa
 • Nauka pracy w środowisku Corel
 • Podstawowe narzędzia i ich warianty
 • Panele dokowane i zasoby
 • Dostosowywanie programudo indywidualnych potrzeb użytkownika
 • Optymalizacja pracy
 • Zapis, eksport i druk oraz publikacja cyfrowa

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook