Przedstawiamy nasz nowy produkt szkoleniowy, czyli Corel kurs indywidualny weekend! Stworzyliśmy go specjalnie dla osób ceniących sobie czas i prywatność nauki. Taki tryb szkolenia najlepiej sprzyja zachowaniu koncentracji i efektywności szklenia, jednocześnie oszczędzając czas kursanta. Wprowadzamy tę możliwość do oferty szkoleń z Corela, ponieważ nie każdy może pozwolić sobie na kursy w tygodniu pracy, czy szkoły. Wiemy z doświadczenia, że rośnie zapotrzebowanie na taki tryb szkoleń i dlatego tym sposobem wychodzimy naprzeciw potrzebom przyszłych kursantów. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem i zachęcamy do udziału w szkoleniach SPartenrs.

Jak wygląda Corel kurs indywidualny weekend?

Corel kurs indywidualny weekend prowadzimy z reguły w naszej siedzibie na warszawskim Ursynowie. Mamy w tym celu przeznaczoną wygodną salę konferencyjną. Mamy również możliwość szkolenia u klienta, lub w innym umówionym miejscu, np zacisznej kawiarni, czy firmowym biurze.

Przed rozpoczęciem szkolenia ustalamy daty i z reguły proponujemy jeden i ten sam weekend. Jednak jeśli jest taka konieczność możemy rozbić szkolenie np. na dwie kolejne soboty. Oferujemy również weekendowe kursy wyjazdowe. Jeśli osoba szkolona jest np. w tygodniowej delegacji, możemy przyjechać w miejsce pobytu, i przeszkolić na miejscu.

Corel kurs indywidualny weekend

Corel kurs indywidualny weekend - podstawowe informacje

  • Na szkolenie przeznaczamy pełne 2 dni szkoleniowe, czyli 16h
  • Dysponujemy sprzętem szkoleniowym dla kursanta, jeśli zgłosi taką potrzebę
  • Przechodzimy krok po kroku przez kazdy oferowany poziom zaawansowania
  • Ponadto proponujemy możliwosć dodatkowych kursów tematycznych, lub warsztatów
  • Kursy prowadzimy z zadasady w godiznach 9-17.
  • Pracujemy na autentycznych profesjonalnych materiałach, od projektantów, drukarni, itp.
  • Dajemy możliwość pracy na własnych materiałach kursanta.
  • Na koniec wystawiamy certyfikat lub zaświadczenie o przebyciu skzolenia
  • Konieczna jest podstawowa znajomość obsługi komputera. W przypadku jej braku oferujemy kilkugodzinny kurs przygotowawczy.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook