COREL kurs

Program popularnie zwany COREL najczęściej kojarzy się z Corel DRAW, czyli jedną z aplikacji z pakietu Corel Graphic Suite. W przypadku programu COREL kurs jest dobrym wyjściem dla osób zaczynających przygodę z rysowaniem cyfrowym.  Dziś przybliżymy COREL kurs podstawowy, oczywiście z możliwością rozbudowania o warsztaty i konsultacje oraz okurs z fotografii. Zapraszamy!

Jak wygląda COREL kurs

COREL kurs rozpoczynamy od wprowadzenia w środowisko pracy. Wszystko krok po kroku, aby kursant spokojnie i skutecznie wdrożył się w pracę. Następnie pokazujemy podstawowe narzędzia oraz ich warianty. Pracę z narzędziami i funkcjami utrwalamy miniprojektami. Po całych blokach tematycznych wykonujemy części warsztatowe polegające na stworzeniu niewielkich projektów spinających omawiane elementy. Oczywiście kursantom przysługują przerwy. RObimy je przede wszystkim dla utrzymania maksymalnej koncentracji i dbałości o zdrowie kursantów i instruktorów. Czyli szkolimy w duchu aktywnych przerw. Dodatkowo nasi instruktorzy mają bogaty zasób anegdod branżowych, które również niosa wiedzę, ale już typowo pragmatyczną. Ponadto wiadomo, ze najskuteczniej uczy się przez zabawę, więc czemu nie prowadzić skzolenia w bezstresowej ale efektywnej atmosferze? COrEL kurs kończy się wykonaniem projektu najlepiej samodzielnie, ale nasi anielsko cierpliwi instruktorzy czuwają nad wykonaniem, aby móc z czystym sumeiniem i zasdowoleniem przejść do tej najprzyjemniejszej cześci. Wręczenia spersonalizowanego certyfikatu, który kursant może sam sobie zaprojektować.

Firmy szkoleniowe COREL Warszawa

Umiejętności praktyczne może kursant wykorzystywać już na etapie nauki, np. tworząc elementy graficzne do swojego bloga, witryny, czy portfolio. Mamy za sobą szkolenia, w których kursanci na zajęciach uczyli się wykonując zadania pracownicze, dzięki czmemu mieli spokojniej w pracy.

  • Srodowisko pracy i bezpieczeństwo projektu
  • Ustawienia programu i interfejs
  • Narzędzia i warianty
  • Rysunki ręczne i automatyczne
  • Wektory i rastry
  • Skróty klawiaturowe i myszowe
  • Zapis, druk, udostępnianie, publikacja
  • Część warsztatowa

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook