Corel DRAW krok po kroku

To nasza technika nauczania dla początkujących,jednak nie tylko, ponieważ też dla „ciekawskich”. Corel DRAW krok po kroku przedstawiony, wyjaśniony i przećwiczony nie jest skomplikowany. A jeśli masz już pewne umiejętności, kursy Corel krok po kroku pozwoli efektywnie je rozwinąć. Pozwoli uniknąć większości najczęściej popełnianych błędów i sprawnie odnaleźć potrzebne Ci funkcje. Rozwinie również Twoją kreatywność, fantazję, a ponadto pozwoli zdobyć pewność w działaniu. Web designerów, projektantów i fotografów oraz pozostałych chętnych z branż graficznych równie serdecznie zapraszamy. Corel krok po kroku ukierunkujemy na interesujące Was zagadnienia i przejdziemy przez tematykę z najwyższą dbałością o zrozumienie materiału. Proponujemy kursy w wymiarze 4 godzin z przerwą, aby najefektywniej wykorzystać maksymalny poziom koncentracji. Szkolimy również weekendowo i popołudniami.
Miejscem szkoleń jest nasza siedziba w Warszawie. Szkolimy również u klientów, lub w ustalonych wcześniej lokalizacjach, np. salach konferencyjnych, salach szkolnych.

Corel DRAW krok po kroku – tryb szkoleń

Szczególnie skuteczny jest w indywidualnym toku zajęć, w kilkuosobowych grupach, lub online, gdy można maksymalnie wykorzystać koncentrację zarówno osoby szkolonej jak i wiedzę szkoleniowca i pracować często na konkretnym projekcie, aktualnie wykonywanym przez kursanta. Przed rozpoczęciem kursu Corel krok po kroku sugerujemy przeprowadzić rozmowę, aby określić umiejętności i potrzeby kursanta. Na tej podstawie możemy dobrać najodpowiedniejszy program zajęć. Możemy go też korygować na bieżąco w trakcie kursu, oraz na życzenie kursanta specjalnie rozszerzyć kurs o zagadnienia, które go szczególnie interesują lub które sprawiają kłopot, a nie są ujęte w programie.

Wiedza, nauka, sukces

Corel DRAW krok po kroku
  • Pracujemy kompleksowo, bezstresowo i dbając o możliwie maksymalny poziom koncentracji obu stron kursu.
  • Uczymy zaróno pracy w programie jak i staramy się rozwijać umiejętności kursanta. Nawet jeśli nie ma talentu, to pokazujemy jak prawidłówo wykonywać prace graficzne.
  • Zapewniamy materiały szkoleniowe i poszkoleniowe, spersonalizowany certyfikat, który kursant może sam zaprojektować, a my go podpiszemy.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminów, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook