Szkolenie Corel

Szkolenie Corel

Uczestnikom naszych szkoleń zapewniamy naukę Corela dostosowaną do indywidualnych potrzeb, profesjonalne i praktyczne podejście do zagadnień związanych z programem, praktyczne ćwiczenia, które pozwolą zobaczyć swoją pracę, a także przyjazną atmosferę, w której nauka jest przyjemnością. Szkolenie Corel – szkolenie dla Ciebie.

Jesteśmy doświadczonym zespołem, wyróżniającym się dynamicznością i serdecznością. Stawiamy na Wasz rozwój, poszerzanie horyzontów i podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Wspieramy miłośników i pasjonatów. Chcemy, aby każdy kto weźmie udział w naszym szkoleniu miał pełną satysfakcję i realne korzyści.

Nasze szkolenie Corel podzieliliśmy na trzy poziomy zaawansowania.

  • Poziom pierwszy, podstawowy – zakłada zapoznanie się z programem, oswojenie się, naukę podstawowych narzędzi i opcji, tak aby każdy użytkownik mógł samodzielnie wykonywać pracę.
  • Poziom drugi, średnio-zaawansowany – przeznaczony dla osób, które znają już Corela i chcą rozwijać swoje umiejętności, poznawać nowe możliwości. Na etapie tym przygotowujemy użytkowników do profesjonalnej pracy z programem.
  • Poziom trzeci, zaawansowany – stworzony z myślą o tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności, poznawać nowości i skrócić czas pracy w Corelu.

Jesteśmy dla Was, dlatego jesteśmy gotowi zorganizować szkolenie Corel uwzględniając Wasz poziom zaawansowania, przygotować materiał tak, by odpowiadał Waszym potrzebom. Możliwe jest również szkolenie Corel z zakresu programu, jaki wykorzystujecie w codziennej pracy.

Szkolenie Corel tworzone jest tak, aby każdy uczestnik odniósł sukces.

Pracujemy z kursantami indywidualnie, grupowo i tu od kilku do kilkudziesięciu osób, a także zdalnie, co daje komfort i wygodę.

Miejsce i czas szkolenia ustalamy uprzednio, tak abyście mogli jak w najlepszych warunkach odbywać szkolenie. Czas szkolenia ustalany jest z osób odpowiedzialną za organizację.

Szkolenia odbywają się zarówno dla firm jak i dla osób prywatnych. Wspieramy rozwój indywidualny, a także zespołowy w różnych branżach.

Jesteśmy gotowi na szkolenia wyjazdowe, które sprzyjają integracji różnych grup. Prowadzimy szkolenia także u nas w firmie, a także w domach naszych klientów.

Wierzymy, że razem jesteśmy lepsi.

Masz pytania? Niestandardowe pomysły?

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-corel.pl

www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz