X5 – jedna z wcześniejszych, udanych wersji programu CorelDRAW od marki Corel Corporation. Mimo wejścia na rynek najmłodszej wersji 2018, ta wciąż cieszy się popularnością, ceniona też jest ze względu na swoją stabilność i przejrzystość. Ale służy nie tylko do tworzenia i edycji grafiki. Przejście z sukcesem przez nasz Kurs Corel Draw X5 można tworzyć własne projekty, np. nadruków na koszulki, okładki płyt, banery, projekty stron www, edytować zdjęcia i tworzyć grafikę wektorową.
Nasza oferta przeznaczona jest dla grafików, projektantów, studentów, pasjonatów i wszystkich, którzy pracują lub planują pracę z Corelem. Szkolenie Corel X5 koncentruje się na grafice wektorowej i rastrowej. A przede wszystkim tawiamy na przyjazną atmosferę oraz ćwiczenia praktyczne, poprzedzone przekazaniem wiedzy teoretycznej.

Kurs Corel Draw X5 – najważniejsze informacje:

  • podstawowy. Rozpoczynamy od instalacji programu, a następnie omawiamy możliwości i podstawowe opcje i narzędzia programu. Poziom ten daje gwarancję na samodzielne poruszanie się w świecie Corela.
  • średnio-zaawansowany. Dla użytkowników, którzy opanowali już pewne umiejętności i wiedzę, ale pragną się rozwijać i doskonalić. Na poziomie tym przygotowujemy uczestników do profesjonalnej pracy z Corelem
  • zaawansowany. Skupia użytkowników profesjonalnych, swobodnych i pewnych, którzy pragną ugruntować swoją wiedzę, przygotować się na nowości, poznać nieszablonowe rozwiązania Corela, a także zoptymalizować swój czas pracy.

Kurs Corel Draw X5 prowadzimy w różnych formach i zakresach:

  • Indywidualnie Kurs Corel Draw X5
  • Małych grup do kilku osób
  • Dużych grup do kilkunastu osób
  • Bardzo dużych grup, wykłady dla kilkudziesięciu osób
  • Online, zdalnie z opcją współdzielenia pulpitu

Szkolenia realizujemy dla firm i osób prywatnych, według ustalonego programu. Uwzględniamy też możliwość rozszerzenia o interesujące Państwa tematy. Czas trwania szkolenia ustalamy zgodnie z możliwościami i wymaganiami Kursantów. Szkolenie Corel X5 prowadzimy w naszym biurze, w siedzibach klientów, lub w uzgodnionych wcześniej salach konferencyjnych lub innych dogodnych lokalizacjach. W celu dostosowania programu szkolenia do indywidualnych umiejętności przed rozpoczęciem proponujemy rozmowę, po której dobierzemy program.


Zapraszamy na pozostałe kursy: ExcelPhotoshopAutocad i Mac.

Szkolenie Corel KrakówKontakt:
Grzegorz Sobótka 603377273
ZAPISY:
biuro@kurs-corel.pl
www.kurs-corel.pl