Menu Zamknij
Szkolenie Corel cena

Szkolenie Corel cena

Szkolenie Corel cena dla Ciebie.

Szkolenie Corel cena dla Ciebie. Stworzyliśmy cykl profesjonalnych szkoleń, na każdym poziomie zaawansowania, w języku polskim i angielskim, w różnych formach, tak aby każdy z Was mógł nauczyć się Corela.

Dlaczego?

Corel to podstawowy program do tworzenia i edycji grafik, niezbędny w wielu branżach, wykorzystywany dzięki swojej uniwersalności do całego spektrum prac graficznych.

Szkolenie Corel cena dla Ciebie stworzyliśmy na trzech poziomach zaawansowania:

  1. Poziom podstawowy. Przeznaczony jest dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z Corelem. Program szkolenia przewiduje wprowadzenie i zaznajomienie uczestnika z Corelem. Kończąc ten poziom szkolenia każdy uczestnik sprawnie i samodzielnie będzie potrafił pracować w Corelu na poziomie podstawowym.
  2. Poziom średnio-zaawansowany. Dedykowany użytkownikom Corela, którzy znają program. Celem tego poziomu szkolenia jest nauka bardziej zaawansowanych narzędzi i opcji programu. Absolwenci tego poziomu szkolenia są gotowi do kontynuowania nauki na poziomie zaawansowanym.
  3. Poziom zaawansowany. Adresowany do użytkowników Corela, którzy biegle poruszają się w programie. Celem tego szkolenia jest usystematyzowanie wiedzy i umiejętności, optymalizacja czasu pracy a także nauka Corela w jego profesjonalnych możliwościach. Kończący ten poziom szkolenia są profesjonalistami.

Szkolenie Corel cena dla Ciebie realizujemy w poniższych formach:

  1. Szkolenie dla jednego uczestnika.
  2. W małych grupach. Szkolenie dedykowane kilku osobom, dla małych firm, współpracowników lub grupy przyjaciół.
  3. W dużych grupach. Szkolenie realizowane dla kilkunastu osób, dla średnich firm.
  4. W bardzo dużych grupach/forma wykładu. Szkolenie dla kilkudziesięciu uczestników, przeznaczone dla dużych firm lub instytucji.
  5. Zdalna forma szkolenia przy połączeniu internetowym i współdzieleniu ekranu uczestnika szkolenia z osobą prowadzącą szkolenie.

Nasze szkolenia prowadzimy dla firm i osób prywatnych, szkolimy studentów i uczniów.

Absolwenci naszych szkoleń otrzymują Certyfikat ukończenia szkolenia.

Jesteśmy dynamiczną firmą, specjalizującą się w szkoleniach eksperckich programów graficznych.

Szkolenia realizujemy zgodnie z wolą klienta w wyznaczonym miejscu. Dysponujemy własnymi powierzchniami szkoleniowymi, a także możemy dojechać w wyznaczone miejsce.

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-corel.pl

www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz