Menu Zamknij
Kurs grafiki komputerowej Warszawa

Wyróżniają nas dostosowane i interesujące programy kursów. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu specjalistycznych szkoleń. Kurs Corel został przygotowany dla Tych z Państwa, którzy pragną opanować możliwości pracy z grafikami wektorowymi. Corel to kanadyjski produkt Corel Corporation przeznaczony do pracy w grafikach komputerowych. Kurs Corel zawiera w sobie całą masę niezbędnych wiadomości i umiejętności, które są niezbędne do samodzielnej pracy z programem w wielu branżach.

Nasz główny obszar szkoleń to stolica i jej najbliższe okolice. Tu też mamy swoją siedzibę. Jesteśmy świetnie zorientowani w realiach Warszawskiego rynku pracy, Dlatego jesteśmy w stanie zapewnić Państwu dobrane do tych realiów szkolenia, warsztaty i doraźne kursy doszkalające.

Kurs grafiki komputerowej Warszawa – PROGRAM

Corel jest jednym z najpopularniejszych programów graficznych. Przeznaczony głównie do tworzenia grafiki wektorowej. Corel doskonale nadaje się do tworzenia plakatów, szyldów i folderów reklamowych, ulotek, wizytówek, dokumentów tekstowych. Jest powszechnie znany w wielu branżach i wśród pasjonatów grafiki. Program szkolenie Corel Kraków uwzględnia wszystkie niezbędne informacje i umiejętności, jakie powinien mieć każdy użytkownik.

Poziomy:Kurs grafiki komputerowej Warszawa

  • podstawowy – z myślą o Tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w Corelu i chcą odkrywać możliwości programu.
  • średnio-zaawansowany – dla użytkownikom Corela, którzy pragną pracować z programem profesjonalnie i mają już pewne umiejętności i wiedzę na temat Corela.
  • zaawansowany. Dla Tych z Państwa, którzy swobodnie pracują z Corelem i chcą ugruntować swoją wiedzę i umiejętności, tak aby ulepszyć swoją pracę, poznać nowe rozwiązania a także zoptymalizować czas pracy.

Online. Zdalny kurs na każdym poziomie zaawansowania, gdzie kursant współdzieli pulpit ze szkoleniowcem, co sprawia, że ta forma jest wygodna i efektywna.

Kurs Corel prowadzimy dla kursantów indywidualnych, małych i dużych grup.

Kursy Corel Kraków


Szkolenia prowadzimy w siedzibach klientów, lub w uzgodnionych wcześniej salach konferencyjnych lub innych dogodnych lokalizacjach. W celu dostosowania programu szkolenia do indywidualnych umiejętności uczestników przed rozpoczęciem proponujemy spotkanie, na którym wspólną pracą w Corelu możemy się poznać. Zobaczymy na nich co już potraficie i poznamy wasze wymagania.

Zapraszamy na pozostałe kursy: ExcelPhotoshopAutocad i Mac.

Szkolenie Corel KrakówKontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-corel.pl
www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz