Menu Zamknij
Kurs CorelDRAW materiały reklamowe

Reklama jest specyficznym działem grafiki. Reklama jako środek przekazu kumulowanej informacji skierowanej do szerokiego grona jest bardzo wrażliwy na wady i niedociągnięcia. A to są najczęściej powtarzane błędy w wyniku samodzielnej nauki. Zatem zapraszamy na kursy pod okiem doświadczonego instruktora. Szkolenia graficzne prowadzimy w miłej atmosferze. Bez względu na poziom zaawansowania przeprowadzimy Państwa przez Kurs Coreldraw materiały reklamowe krok po krokuProponujemy konkurencyjną na rynku ofertę szkoleń graficznych (również z Illustratora, InDesigna, Photoshopa, AutoCADa i innych) ukierunkowanych na projektowanie materiałów reklamowych. Szkolimy z zachowaniem wysokiej jakości, profesjonalizmu, w dogodnych terminach i lokalizacjach. Kursy ukończone pomyślnie zwieńczone są wydaniem certyfikatu.

DLACZEGO NASZ Kurs CorelDRAW materiały reklamowe?

W reklamie wymagane jest odważne działanie, z precyzją a zarazem z rozmachem, oryginalnością i perfekcją techniczną. Nierzadko jest tylko jedna okazja na trafienie do odbiorcy i wywołanie pozytywnego wrażenia. Równie ważna jest tu estetyka i inwencja twórcza. To wszystko i wiele innych przydatnych umiejętności pokażą Państwu nasi instruktorzy. W programie kursu znajdzie się między innymi optymalizacja, automatyzacja, kadrowanie, harmonia kolorystyczna i równowaga obrazu oraz wprowadzenie w różne techniki rysunku i tworzenie wzorów szat graficznych, tworzenie ulotek, banerów, wizytówek itp. Brak zmysłu artystycznego nie stanowi przeszkody – nauczymy Państwa podstaw poprawnej kompozycji.

Naszymi atutami są:

 • Kompetentni instruktorzy z bogatym doświadczeniem      
 • Szkolenia z wersji X6 i nowszych, w różnych wersjach językowych
 • Kursy jedno i kilkudniowe. W Warszawie i największych miastach Polski, np. Łódź, Radom.
 • Dopasowanie do wymagań. Na podstawie rozmowy dobieramy odpowiedni program.
 • Elastyczność lokalizacyjna, czasowa i terminowa. Szkolenia również popołudniami i weekendowo.
 • Miła i bezstresowa atmosfera.
 • Nauka kompleksowa, rozpoczynana wstępem o programie, aby kursant wiedział skąd wzięło się to czego używa i gdzie szukać wsparcia, np. nowych szablonów.
 • Przydatna i usystematyzowana wiedza, utrwalana praktycznymi przykładami i ćwiczeniami.
 • Szkolenia dla kursantów indywidualnych i różnej wielkości grup. Szkolimy również online.
 • 3 poziomy zaawansowania: podstawowy, średnio-zaawansowany i zaawansowany. Wszystkie z możliwością uwzględnienia konkretnych kwestii interesujących kursanta.
 • Czas trwania szkolenia ustalany zgodnie z Państwa możliwościami i wymaganiami.
 • Szkolenia prowadzimy w siedzibach klientów, lub w uzgodnionych wcześniej salach konferencyjnych lub innych dogodnych lokalizacjach.

Użytkowników początkujących zapraszamy na kursy z Corela dla początkujących.
Zachęcamy do uczestnictwa w kursach dedykowanych np. techniki dla grafików.


Zapraszamy na pozostałe kursy: ExcelPhotoshopAutocad i Mac.

Szkolenie Corel KrakówGrzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-corel.pl
www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz