Kurs Corel Draw Warszawa i inne lokalizacje

Kurs Corel Draw Warszawa i inne lokalizacje, oferta, której nie możesz przeoczyć, specjalnie dla Ciebie.

Corel Draw to jeden z najpopularniejszych programów graficznych, dla wszystkich, którzy pracują, posługują się lub bawią grafiką komputerową.  Kurs Corel Draw Warszawa i inne lokalizacje to kurs przygotowany z myślą o wszystkich Tych, którzy chcą poznać Corel Draw, doskonalić swoje umiejętności w programie, a także wszystkich, którzy chcą w pełni profesjonalnie pracować w Corel Draw. Nie czekaj, ta oferta jest dla Ciebie.

Nasz Kurs jest realizowany w całej Polsce, a w formie online także w dowolnym miejscu na świecie.

Poziomy zaawansowania:

  1. Poziom indywidualny. Dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z Corel Draw. Nie mają doświadczenia i nie znają programu. Uczymy od A do Z. Każdy absolwent tego poziomu zaawansowania opanowuje samodzielne działania w programie na poziomie podstawowym.
  2. Poziom średnio-zaawansowany. Dla wszystkich, którzy mają już swoje doświadczenia z Corel Draw i chcą rozwijać umiejętności, poznawać bardziej zaawansowane możliwości programu. Absolwenci tego poziomu kursów są gotowi na naukę profesjonalnych rozwiązań programu.
  3. Poziom zaawansowany. Dla wszystkich, którzy chcą zostać profesjonalistami. Uczestnicy tego poziomu zaawansowania poznają wszystkie możliwości programu, także te niestandardowe, optymalizują swój czas pracy i gotowi są na nowości.

Poziomy zaawansowania uczestników kursu są weryfikowane przed rozpoczęciem kursu, organizowane są spotkania, quizy, inne sposoby, tak aby móc sprawdzić wiedzę i umiejętności każdego uczestnika. Chcemy, aby program kursu był jak najlepiej dostosowany do kursantów.

Kurs organizujemy w różnych formach:

  • Indywidualnie – dla jednego kursanta.
  • W małych grupach – dla kilku kursantów.
  • W dużych grupach – dla kilkunastu kursantów.
  • W bardzo dużych grupach/forma wykładu – dla kilkudziesięciu kursantów.
  • Zdalna forma kursu.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu kursów, wiemy jak nauczyć Państwa Corela na każdym poziomie zaawansowania.

Miejsce organizacji kursu pozostaje do uzgodnienia. Organizujemy także kursy wyjazdowe.

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-corel.pl

www.kurs-corel.pl